Haberler

Ereğli Belediyesi  |

Haberler

Ereğli Belediyesi Namık Kemal Mahallesi’yle Asfalt Çalışmasına Devam Ediyor

 

Ereğli Belediyesi kış ayları olmasına rağmen sıcak asfalt çalışmalarına devam ediyor. Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerince, Ereğli’nin dört bir yanında yapılan asfalt çalışmalarıyla ulaşım ağını güçlendiren Belediye, bu kapsamda Namık Kemal Mahallesi’nde de sıcak asfalt çalışması gerçekleştirdi.

 

EREĞLİ’DE EKSİĞİ OLAN MAHALLEMİZ KALMAYACAK”

 

Başkan Oprukçu: “Hemşerilerimizin istek, talep ve önerilerini yerine getirmek için çalışmalarımıza son hızla devam ediyoruz. Amacımız Ereğli’mize layıkıyla hizmet etmektir. Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekiplerimiz, hazırladıkları program dahilinde asfalt, yol ve kaldırım ihtiyacı olan tüm mahallelerimizde gerekli çalışmalara devam ediyor. Vatandaşlarımız da hiç merak etmesin; mevsim koşulları el verdiği sürece sahada görevli ekiplerimiz, ihtiyaç duyulan her mahallemizde sıcak asfalt çalışmasına ve diğer hizmetlerimize aralıksız bir şekilde devam edecek, Ereğli’de eksiği olan mahallemiz kalmayacak inşallah” ifadelerini kullandı.

 

 

Namık Kemal Mahallesi Muhtarı İbrahim Yıldırım: “Sağ olsun Belediye Başkanımız Sayın Hüseyin Oprukçu tarafından mahallemizde bulunan Şerif Sokak, Vanlı Köyü yolu ve Eski Konya yolu denilen ana arterlerin hepsi yapılmış durumdadır. Buradan Belediye Başkanım Hüseyin Oprukçu’ya çok teşekkür ederim” şeklinde konuştu.