Haberler

Ereğli Belediyesi  |

Haberler

Hayırlı Olsun Halime Demirel Okulu Çevresi De Asfaltlandı

Ereğli Belediyesi sıcak asfalt çalışmaları kapsamında hizmetlerini gerçekleştirmeye devam ediyor. Gazi İlkokulu ile başlayan asfalt seferberliği birçok mahallede gerçekleştirilen çalışmalarla birlikte Halime Demirel İlkokulu ve Ortaokulu’nun bulunduğu bina çevresi ile devam etti.

Okul Müdürü Özlem Anıl: “Okulumuzun dış tarafındaki yol kötüydü, çocuklarımız bu konuda sıkıntı yaşıyordu. Belediye Başkanımızla konuştuktan sonra okulumuzun yolu asfaltlandı. Belediye Başkanımıza teşekkür ediyoruz” şeklinde konuştu.

“EĞİTİM YUVALARIMIZ HER ZAMAN ÖNCELİĞİMİZ”

Hiçbir talebi geri çevirmeyen Belediye Başkanı Hüseyin Oprukçu okullara verdiği destekle takdir toplamaya devam ediyor. Geçtiğimiz yıllarda birçok okulun bahçe düzenlemesi ve çevre asfaltı yapıldı. Bu doğrultuda da hizmetler devam ediyor. Çalışmalar hakkında değerlendirmelerde bulunan Başkan Oprukçu: “Yollarımızın daha güvenli ve düzenli olabilmesi için asfalt ihtiyacımızın tespitinin ardından bu yıl da erkenden kollarımızı sıvadık. 40 Milyona yakın asfalt yatırımını şehrimize kazandırdık, kazandırmaya da devam edeceğiz. Her şeyden öte çocuklarımız bizim geleceğimiz, onların daha iyi şartlarda eğitim almaları hususunda destek vermekten hiçbir zaman imtina etmedik. Eğitim yuvalarımız her zaman önceliğimiz oldu. Okullarımıza ihtiyaçları doğrultusunda destek verdik. Bundan sonraki süreçte de desteğimize devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.