Hizmetler ve Projeler

Ereğli Belediyesi  |

Hizmetler ve Projeler

AÇILIŞ TOPLANTISI TUTANAKLARI

 

  18.06.2019

PROJE AÇILIŞ TOPLANTISI TUTANAĞI

 

Proje Açılış Toplantısı, baş faydalanıcı Konya Ereğli Belediyesi, proje ortakları Ereğli Kadın Girişimciler Derneği ve Ankara Uluslararası Gençlik Dayanışma Derneği ve ilçe protokolünün katılımlarıyla 18.06.2019 tarihinde, saat 14.00’te Ereğli Belediyesi Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilmiştir.

             Proje Açılış Toplantısı, davetlilere sunulan açılış kokteyli ile başlamıştır. Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin OPRUKÇU ve Ereğli Kaymakamı Hayrettin ÇİFTÇİ açılış konuşmalarıyla projenin öneminden bahsetmişlerdir. Daha sonra proje ekibimiz tarafından hazırlanan açılış toplantısı sunumu proje koordinatörümüz Halil KAYA tarafından sunulmuştur. Proje sunumunun içeriğinde proje ortakları Ereğli Belediyesi, Teruel Eyalet Hükümeti, Kadın Girişimciler Derneği ve Uluslararası Gençlik Dayanışma Derneği hakkında bilgiler ve projede yapılacak olan faaliyetlerin tanımı yer almaktadır. Açılış toplantısı süresince katılımcı imza listesi tutularak gelen davetlilerin bilgileri ve imzaları alınmıştır.

              15’er adet Poster, Kırlangıç Bayrak,Roll-up, 300’er adet Davetiye, Broşür ve 10 takım Masa Bayrağı yaptırılmış ve Proje Açılış Toplantısı’nda kullanılarak görünürlük sağlanmıştır. Broşür, projede gerçekleştirilecek olan eğitimler, konferans, seminer organizasyonları ve mentörlük hizmeti gibi faaliyetler hakkında bilgilerden oluşmaktadır. Broşürler, açılış toplantısı süresince gelen davetlilere dağıtılarak proje faaliyetleri hakkında bilgilendirme sağlanmıştır.