Belediye Meclisi

Ereğli Belediyesi  |

Belediye Meclisi

05/02/2020 Tarihli Şubat Ayı Meclis Gündemi

 

         
 
KONYA EREĞLİ BELEDİYE BAŞKANLIĞINDAN
 
    Ereğli Belediye Meclisi gündeminde bulunan maddeleri görüşmek üzere 05/02/2020 Çarşamba günü saat 14.00’da Belediye Meclis Salonunda Şubat ayı olağan Meclis toplantısını yapacaktır.
    İlgililere ve halkımıza ilanen duyurulur. 
 
 
 
        Hüseyin OPRUKÇU
       Belediye Başkanı 
 
 
GÜNDEM:
1- Açılış konuşması ve Yoklama. (Yazı İşleri Müdürlüğü)
2- 08/01/2020 tarihinde yapılan Ocak ayı olağan Meclis Toplantısı Karar Özetlerinin oylamaya sunulması. (Yazı İşleri Müdürlüğü)
3- 05.02.2020 tarihli Belediye Meclis Toplantısı günü mesai bitimine kadar meri imar planında plan değişikliği yapılmasına ilişkin gelen taleplerin görüşülmesi. (İmar ve Şehircilik Müdürlüğü)
4- İmar komisyonuna havale edilen, meri imar planında değişiklik yapılmasına ilişkin taleplerin değerlendirildiği imar komisyon raporlarının görüşülmesi.(İmar ve Şehircilik Müdürlüğü)
5- İlçemiz Mahallelerinde bulunan Yunuslu Parkı, Hastane Yolu Parkı, Şehitler Parkı, Yunus Emre Parkı, Kwangjin Parkı, Şehit Tuğrul Köseoğlu Parkı, Atatürk Kültür Parkı, Atlı Spor Kulübü, Ergenekon Parkı, Gülbahçe Parkı, Fatih Parkı, Engelsiz Yaşam Parkı ve Ahmet Avlamaz Parklarında bulunan büfe, çay ocağı, çay bahçesinin işletmeciliğinin kira süresi bitenlerin, Belediyemizin hazırlayacağı projeler ya da kiralamak isteyenlerin getireceği projeler doğrultusunda   5393 sayılı Belediye Kanunun 18/j maddesine göre yap-işlet veya yap-işlet-devret modeli ile 10 (on) yıla kadar kiraya verilmesinin görüşülmesi. (Emlak ve İstimlak Müdürlüğü) 
6- Mülkiyeti Belediyemize ait Ziya Gökalp Mahallesi 403 ada 1 parsel ve 401 ada 8 parsel sayılı taşınmazların yaklaşık 25.000,00m2’lik kısmının seracılık, süs bitkileri, fide ve fidan yetiştirilmesi amacıyla 5393 sayılı Belediye Kanunun 75/d maddesine göre Bolkar İnş. Hayv. Turz.Hizm. İşl. San.Tic. A.Ş.'ye 10 yıllığına tahsis edilmesinin görüşülmesi. (Emlak ve İstimlak Müdürlüğü)
7- Mart ayı Meclis toplantı tarihinin belirlenmesi ve kapanış. (Yazı İşleri Müdürlüğü)