Belediye Meclisi

Ereğli Belediyesi  |

Belediye Meclisi

01/06/2022 Tarihli Haziran Ayı Meclis Toplantısı Gündem İlanı

     

   Ereğli Belediye Meclisi gündeminde bulunan maddeleri görüşmek üzere 01/06/2022 tarihinde  Çarşamba günü saat 14.00’de Belediye Meclis Salonunda Haziran ayı olağan Meclis toplantısı yapacaktır. İlgililere ve halkımıza ilanen duyurulur.

 

Gündem:
 

1- Açılış konuşması ve yoklama. (Yazı İşleri Md.)

2- 23/05/2022 tarihlerinde yapılan Mayıs ayı Meclis Toplantısı 2. Birleşim Karar Özetlerinin oylamaya sunulması. (Yazı İşleri Md.)

3-01/06/2022 tarihli Belediye Meclis Toplantısı günü mesai bitimine kadar meri imar planında plan değişikliği yapılmasına ilişkin gelen taleplerin görüşülmesi. (İmar ve Şehircilik Md.)
4-İlçemiz Hacımemiş Mahallesi 110 ada, 15 nolu parselin bulunduğu alanın Sokak Hayvanları için geçici barınak yapılmasına ait  1/1000 ölçekli uygulama imar planının görüşülmesi. (İmar ve Şehircilik Md.)
 

5- Memur Norm Kadro Cetvelinde yapılacak kadro ihdasının ve boş dolu kadro derece değişikliğinin görüşülmesi. (İnsan Kaynakları ve Eğitim Md.) 

6- Belediyemiz Yazı İşleri Müdürlüğüne bağlı bulunan İlan Servisinin Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğüne bağlanması hususunun görüşülmesi. (Yazı İşleri Md.) 
7-İlçemiz Gülbahçe Mahallesi Şehit Selçuk Ergen Caddesinde bulunan Gülbahçe Parkının isminin Şehit Jandarma Çavuş Korhan Bedel Parkı olarak değiştirilmesi hususunun görüşülmesi. (Park ve Bahçeler Md.)
8-Temmuz ayı Meclis toplantı tarihinin belirlenmesi ve kapanış. (Yazı İşleri Md.)