Haberler

Ereğli Belediyesi  |

Haberler

Başkan Oprukçu, Ereğli Cadde ve Sokaklarını Asfaltla Donatıyor

Ereğli Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri şehrin genelinde asfalt çalışmalarına ara vermeden devam ediyor.

Belediye Başkanı Hüseyin Oprukçu’nun talimatlarıyla birçok önemli noktada çalışmaları tamamlayan ekipler vatandaşların talepleri doğrultusunda belirlenen bölgelerde yürüttükleri çalışmalarla takdir topluyorlar

“EREĞLİ’MİZE HAK ETTİĞİ HİZMETLERİ KAZANDIRMAYA DEVAM EDECEĞİZ”

Asfalt çalışmalarını yakından takip eden Belediye Başkanı Hüseyin Oprukçu: “Hemşerilerimizin talepleri doğrultusunda belirlediğimiz bölgelerde sorunları gidermek adına özveri ile çalışmaya devam ediyoruz. Göreve başladığımız ilk günden bu yana şehrimizin sorunlarına çözüm üretme gayreti ve çabasını gösteriyoruz. Birçok sıkıntıya ve pandemi sürecine rağmen hizmetlerimizde aksama yaşamadan çalışmalarımıza devam ediyoruz. Bizlerden desteğini esirgemeyen hemşerilerimize teşekkür ediyorum. Onların bize olan güveni ve desteğiyle emin adımlarla ilerleyecek ve Ereğli’mize hak ettiği hizmetleri kazandırmaya devam edeceğiz. Tek gayemiz sorunlarından arınmış modern yapıya kavuşan bir Ereğli” ifadelerini kullandı.

“HUZUR ŞEHRİ EREĞLİ’Yİ BİRLİK VE BERABERLİK İÇERİSİNDE İNŞA EDECEĞİZ”

Çalışmaların devam edeceğine vurgu yapan Başkan Oprukçu: “Günden güne değişen, büyüyen ve güzelleşen ilçemizi estetik bir görünüme kavuşturmak adına asfalt çalışmalarımızı özenle yürütüyoruz. Bu kapsamda ekiplerimiz birçok noktada çalışmalarını tamamladılar. Aynı azim ve kararlılıkla çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Ortadan kaldırdığımız her sorun bizleri mutlu ediyor, bahane üretmeden bu doğrultuda da tüm imkanlarımızı seferber etmeye devam edeceğiz. Düzenli yollarımız ve kalıcı hizmetlerimizle Ereğli’mizi daha ileriye götürmek en önemli amacımızdır. Hemşerilerimiz şundan emin olsun gelecek nesillerimize daha yaşanabilir bir şehir bırakacak, her ne olursa olsun huzur şehri Ereğli’yi birlik ve beraberlik içerisinde inşa edeceğiz” dedi.