Haberler

Ereğli Belediyesi  |

Haberler

Ereğli Belediyesi Organize Sanayi Bölgesi’ni Temizledi

Başkan Oprukçu: “OSB’nde temizlik çalışmalarımız devam ediyor”

                Ereğli Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Oprukçu’nun talimatları ile Organize Sanayi Bölgesi’nde geniş çaplı temizlik çalışmaları yürütüyor

                Uzun zamandır detaylı temizlik hizmeti almayan Organize Sanayi Bölgesi’ne önem veren Başkan Oprukçu bundan sonra da rutin olarak temizlik çalışmalarının süreceğini belirtti.

“TERTEMİZ BİR EREĞLİ İÇİN ÇALIŞIYORUZ”

                Ereğli Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Oprukçu’nun talimatları ile Organize Sanayi Bölgesi’nde geniş çaplı temizlik çalışmaları yürütüyor. Bundan sonraki dönemde de çalışmaların rutin olarak süreceğini belirten Başkan Oprukçu: “Organize Sanayi Bölgemiz hem Ereğli’mizin ticari dinamiği açısından hem de hemşerilerimizin ekmek kapısı olarak önem verdiğimiz hizmet alanımızdır. Tertemiz bir Ereğli’nin huzuru inşa etme noktasında önemli bir aşama olduğu bilinciyle hareket ediyoruz. Bu anlamda Temizlik İşleri Müdürlüğümüz hummalı bir çalışma yürütüyorlar” dedi. 

“HİZMETTE KENDİMİZE SINIR KOYMUYORUZ”

Hizmette sınır çizmediklerini belirten Başkan Oprukçu sözlerini şu ifadelerle sonlandırdı: “Bize bahşedilen Belediye Başkanlığı şerefini hizmetlerimizle taçlandırmak amacıyla çıktığımız bu yolda şehrimizin her bir köşesine hizmet götürmeye gayret gösteriyoruz. Yıllardır hizmet gitmeyen noktalar da dahil tüm Ereğli’ye hizmet götürme mecburiyetimizin yanında mahkumiyetimiz var. Bu uğurda da çalışmalarımıza devam ediyoruz. Hizmet aşkımızın, Ereğli’mize olan sevdamızın ve en önemlisi de hemşerilerimizin desteğinin verdiği güçle daha birçok önemli hizmeti yapacağımızdan da şüphemiz yok”