Haberler

Ereğli Belediyesi  |

Haberler

Ereğli’de usulsüzlüğe geçit yok

Ereğli Belediyesi denetimleri arttırdı

Ereğli Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri Başkan Hüseyin Oprukçu’nun talimatı üzerine Belkaya Mahallesi’nde vatandaşlar için huzurlu alışveriş ortamı sağlamak amacıyla pazar yeri denetimlerinde bulundu

“DENETİMLERİMİZ HEMŞERİLERİMİZİN MENFAATLERİ DOĞRULTUSUNDADIR”              

Ereğli Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri Başkan Hüseyin Oprukçu’nun talimatı üzerine Belkaya Mahallesi’nde vatandaşlar için huzurlu alışveriş ortamı sağlamak amacıyla pazar yeri denetimlerinde bulundu. Gerekli cezai işlemlerin uygulandığı denetimler hakkında değerlendirmelerde bulunan Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Oprukçu: “Ereğlimizde huzuru inşa etmenin, hemşerilerimizin huzurlu ve mutlu bir yaşam sürmelerinin gayretindeyiz. Denetimlerimiz de tamamen hemşerilerimizin menfaatleri doğrultusundadır, bu nedenle cezai müeyyideleri uygulamada da imtina etmiyoruz. Ereğli’mizin her bir noktasına özveri ile hizmet etmeye çalışıyoruz. En uzak mahallelerimizden biri olan Belkaya Mahallemizde de hizmetlerimizi aksatmamaya özen gösteriyoruz” dedi.

“MAZERETLER ARDINA SIĞINMAYAN ÜRETKEN BELEDİYECİLİK ANLAYIŞIYLA…”

Ereğli’de haksız ve usulsüz hiçbir işe müsaade etmeyeceklerini ifade eden Başkan Oprukçu, “Hiç kimsenin evine götüreceği rızkı temin etmesine karşı değiliz. Hukuki ve ahlaki zeminin tesis edildiği her noktada hemşerilerimizin, esnafımızın destekçisiyiz. Ereğli’nin gelecek yüz yılını inşa ederken mazeretlerin ardına sığınmadan, üretken ve en ücra köşedeki vatandaşının dahi sorunlarından haberdar olan bir belediyecilik anlayışıyla hareket ediyoruz” diyerek hemşerileri için var gücüyle çalıştıklarını belirtti.