Haberler

Ereğli Belediyesi  |

Haberler

“Açı Açığı Kalmayan Bir Ereğli İçin…”

Ereğli Belediyesi evde bakım hizmetleri ile gönülleri fethediyor

 “Açı açığı kalmayan, huzuru tesis etmiş bir Ereğli” diyerek yola çıkan Başkan Hüseyin Oprukçu’nun talimatlarıyla Ereğli Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü ekipleri, her ay ilçede yaşayan 120 ailenin imdadına koşuyor

HER AY 120 AİLENİN YÜZÜ GÜLÜYOR

Bahanelerin ardına sığınmadan hizmet üreten üretken belediyeciliği, insan odaklı sosyal belediyecilik ilkesiyle harmanlayan Ereğli Belediyesi, evde bakım hizmetleri ile Ereğlililerin gönlünü fethetmeye devam ediyor. Açı açığı kalmayan huzuru tesis edilmiş bir Ereğli inşa etmek adına var gücüyle çalışan Başkan Hüseyin Oprukçu’nun talimatlarıyla, Ereğli Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü ekipleri her ay bakıma muhtaç 120 ailenin evde bakım hizmetlerini gerçekleştiriyor.

“OLUMLU ÖRNEKLERİ ÇOĞALTACAĞIZ

Konu ile ilgili değerlendirmelerini aktaran Başkan Oprukçu “Olumlu örnekleri çoğaltmalıyız. Evde bakım hizmetleri ile de gayemiz bu. Hemşerilerimizin her ihtiyacında yanlarında olmayı kendimize şiar ediniyor ve bunu hizmet politikamızın en başına koyuyoruz. Onların huzuru ve mutluluğu noktasında tüm birim ekiplerimizle özveri ile çalışmaya devam ediyoruz. Bu noktada özellikle evde bakım hizmetleri ekiplerimiz ile kimi, kimsesi olmayan, yardıma muhtaç olan yaşlılarımızın, hastalarımızın ve engelli vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını karşılamaya özen gösteriyoruz. Yürüttüğümüz tüm hizmetlerimizde öncelikli gayemiz Allah rızası, onların hayır duaları bizim en büyük mutluluğumuzdur” dedi.