Haberler

Ereğli Belediyesi  |

Haberler

Başkan Oprukçu Hemşerileri ile Buluşmaya Devam Ediyor

“VAKFEDİLMİŞ ÖMRÜ EREĞLİ’YE HİZMETLE TAMAMLAYACAĞIZ”

Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Oprukçu hemşerilerinin sorunlarına eğilmeye, istek, talep ve önerilerini dinleyerek çözüm üretmeye devam ediyor

 “Hemşerilerimizle Her Daim Birlikte Olacağız”

            Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Oprukçu hemşerilerinin sorunlarına eğilmeye, istek, talep ve önerilerini dinleyerek çözüm üretmeye devam ediyor. Kapılarının hemşerilerine her zaman açık olduğunu belirten Oprukçu: “Allah’ın izni ve hemşerilerimizin teveccühü ile şehrimize hizmet etme şerefine nail olduk. Bizler bu göreve halel getirmemek için canla başla çalışıyoruz. Bu noktada en önemli destekçilerimiz hemşerilerimiz, onların istek, talep ve önerileri her zaman bize rehber olacak ve onların sorunlarına çözüm üretmek için çaba göstereceğiz. Bu anlamda hemşerilerimizle her daim birlikte olacağız” dedi.

“Laf değil hizmet üretmeye devam edeceğiz”          

Başkan Oprukçu, Bizim en önem verdiğimiz nokta samimiyet, bu da hemşerilerimize yansıyor. Öyle ki seçimde de bu samimiyetin göstergesi ile hemşerilerimiz büyük bir zafere imza attı. Ereğli evladını, kara sevdalısını kimseye mahcup etmedi. Bizler de hizmetlerimizle onları hiçbir zaman mahcup etmeyecek, elimizden geldiğince tüm sorunları çözmeye gayret göstereceğiz. Laf değil hizmet üretecek ve Allah’ın izni, hemşerilerimizin de desteği ile huzur şehri Ereğli’yi inşa edeceğiz inşallah. Bu anlamda amacı Ereğli’ye hizmet olan herkesin desteğine ihtiyacımız var diyerek hemşerilerine Ereğli’nin geleceğini hizmetle ve huzurla inşa edeceklerini ifade etti.