Haberler

Ereğli Belediyesi  |

Haberler

Başkan Oprukçu Hemşehrileri İle Buluştu

 

Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Oprukçu hemşehrileri ile bir araya gelmeye onların dertlerine çözüm aramaya devam ediyor

Hemşehrilerinin istek, talep ve önerilerini gelenekselleştirdiği halk gününde dinleyen Başkan Oprukçu çözüm noktasında da var gücüyle çalışıyor

“TÜRK MİLLETİ DARDA KALANIN YARDIMCISIDIR”

Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Oprukçu hemşehrileri ile bir araya gelmeye onların dertlerine çözüm aramaya devam ediyor.

Belediye Meclis Salonu’nda hemşehrileri ile buluşan Başkan Oprukçu bir vatandaşın Suriyeliler ile ilgili serzenişine de: “Bizim Milletimiz hamiyetlidir, darda zorda kalana her zaman yardım elini uzatır. Anadolu mazlumların, mağdurların toplanma yeri olmuştur. Kimisi ayrık otu olmaya heveslenmiştir. Bu noktada sıkıntılar yaşadık, yaşamaya da devam ediyoruz. Suriye politikasının doğruluğunu, yanlışlığını tartışmak anlamsızdır. Gelinen noktada devletimiz elinden geleni yapmaya çalışıyor, gerekenleri de yapacağından şüphemiz yok. Milletimiz bu coğrafya için, Türk Devletleri ve tüm Müslümanlar için bir umut ışığıdır. Allah milletimizi her zaman korusun inşallah” sözleriyle cevap verdi.

“SABIR HİZMETLERE AÇILAN KAPIDIR”

Ereğli’nin sorunlarını çok iyi bildiğini aktaran Başkan Oprukçu, “Çözüm noktasında üzerimize düşeni de yapacağız. Siz kıymetli hemşehrilerimizin bize olan güvenini ve samimi yaklaşımını boşa çıkarmamak için canla başla çalışıyoruz. Sizlerden tek ricam sabır, sabır hizmetlere açılacak en güzel kapı olacaktır” ifadelerini kullandı.