Haberler

Ereğli Belediyesi  |

Haberler

Başkan Oprukçu’nun Tavrı Net

Ereğli’de Usulsüzlüğe Geçit Yok.

Ereğli Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri Belediye Başkanı Hüseyin Oprukçu’nun talimatlarıyla denetimlerine devam ediyor.

Özellikle gıda sektöründe ticaret yapan işletme ve şahıslara karşı tedbirler alan ekipler gereken cezai müeyyideleri de uyguluyorlar.

 “HEMŞEHRİLERİMİZİN SAĞLIĞI ÖNCELİĞİMİZ”        

Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Oprukçu’nun talimatlarıyla Ereğli Belediyesi Zabıta ekipleri denetimlerine devam ediyor. Bu kapsamda uygunsuz gıda ticareti yapan Suriye uyruklu şahısların araçlarında ve depo alanlarında incelemelerde bulunan Zabıta Müdürlüğü ekipleri cezai müeyyideleri uygulayarak gıdalara el koydu.

Denetimler hakkında değerlendirmede bulunan Başkan Oprukçu: “Halkımızın sağlığını tehdit eden, huzurunu bozan her türlü faaliyetin, hukuki ve ahlaki olmayan her işin karşısındayız. Bu noktada taviz vermeyecek, bu tür faaliyetleri gerçekleştirenlere caydırıcı önlemleri almaya devam edeceğiz. Huzur şehri Ereğli’yi sosyal, ekonomik, kültürel anlamda yaptığımız hizmetlerle inşa etmenin yanında vatandaşlarımızın sağlık ve güvenliği açısından da gereken her türlü çalışmayı yapacağız. Allah’ın izniyle çıktığımız bu yolda hedeflerimize ulaşmak için tüm engelleri aşarak Ereğli’mize huzurlu ve modern bir şehir hüviyeti kazandıracağız. Bu anlamda hemşehrilerimizin de desteğine ihtiyacımız var” ifadelerini kullandı.