Haberler

Ereğli Belediyesi  |

Haberler

Çocuklar Eğlenceye Doydu

            Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Oprukçu daha önce yapılan Çocuk Şenliği’nin tekrar yapılması talebinde bulunan çocukları kırmadı. Ramazan etkinlikleri kapsamında 2. Çocuk Şenliği Oğuz Ata Tesisleri’nde düzenlendi.

Hacivat Karagöz, Aşuk ile Maşuk, kukla, Palyaço gösterileri ve çocukların katılımıyla oynanan sandalye kapma oyunu ile çocuklar eğlenceye doydu. Çocuklar ve aileleri, taleplerini kırmayarak Çocuk Şenliği’nin ikincisini düzenledikleri için Başkan Oprukçu’ya teşekkürlerini iletti.

“ÇOCUKLARIMIZIN TALEBİ BİZE EMİRDİR”

                Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Oprukçu daha önce yapılan Çocuk Şenliği’nin tekrar yapılması talebinde bulunan çocukları kırmadı. Ramazan etkinlikleri kapsamında 2. Çocuk Şenliği Oğuz Ata Tesisleri’nde düzenlendi. Çocuklara verdikleri değeri vurgulayan Başkan Oprukçu: “Çocuklarımız bizim geleceğimiz bunu her fırsatta dile getiriyoruz. Belediye hizmetlerimizde de onlara ayrı bir yer vermeye gayret gösteriyoruz. Onlara yapılan yatırımın gelecek nesillerimize ışık olacağı bilinciyle kişisel gelişimleri açısından hizmetlerin yanında da eğlenceli programlar düzenlemeye çalışıyoruz. Bu manada Ramazan etkinlikleri kapsamında düzenlediğimiz Çocuk Şenliği yoğun ilgi gördü. Ve çocuklarımızın talebi üzerine ikincisini düzenledik. Çünkü çocuklarımızın talebi bize emirdir” ifadelerini kullandı.

“HEMŞEHRİLERİMİZİN İLGİSİ MUTLU EDİYOR“

            Hemşehrilerinin ilgisinden memnun olduğunu belirten Oprukçu: “11 Ayın Sultanı Mübarek Ramazan ayında çeşitli etkinliklerle hemşehrilerimizin güzel vakit geçirmelerine olanak sağlamaya çalışıyoruz. Bu kapsamda Oğuz Ata Tesislerimizde çeşitli etkinlikler düzenliyoruz. Bu etkinliklerimize hemşehrilerimizin ilgisi bizleri çok mutlu ediyor. Bundan sonraki süreçte de hemşehrilerimizin ilgisini çekecek etkinlikler, programlar düzenlemeye ve değerli hizmetleri şehrimize kazandırmaya devam edeceğiz” dedi.