Haberler

Ereğli Belediyesi  |

Haberler

Çocuklar İstedi Başkan Oprukçu Kayıtsız Kalmadı

Ereğli Belediyesi Ramazan etkinlikleri kapsamında düzenlenen Çocuk Şenliği'nin birincisi Ereğlili çocuklardan yoğun ilgi gördü ve çocuklar Başkan Oprukçu'dan şenliğin tekrarını istedi.

Çocukların isteğine kayıtsız kalmayan Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Oprukçu'nun talimatlarıyla Ereğli Belediyesi tarafından Çocuk Şenliği’nin ikincisi düzenleniyor.

"TÜM HEMŞEHRİLERİMİZİ BEKLİYORUZ"

25 Mayıs Cumartesi günü İftardan sonra Oğuz Ata Tesisleri’nde düzenlenerek Hacivat Karagöz, Aşık ile Maşuk, Orta Oyunu ve Palyaço gösterileri ile çocuklar unutulmaz saatler geçirtecek olan etkinliğe tüm hemşehrilerini davet eden Başkan Oprukçu,“Çocuklarımızı seviyoruz, geleceğimizi emanet edeceğimiz çocuklarımız için ne yapsak az. Onların kişisel gelişimleri açısından gerekli hizmetleri sağlamanın yanı sıra eğlenceli vakit geçirecekleri programları düzenlemek bizlerin görevidir. Bu manada Ramazan etkinlikleri kapsamında düzenlediğimiz programlarda onları da unutmuyoruz. İlkinde yoğun ilgi gören Çocuk Şenliğimizin ikincisini düzenliyoruz. İlgi ve alakaları için tüm hemşehrilerimize teşekkür ediyorum. 25 Mayıs Cumartesi günü İftardan sonra Oğuz Ata Tesisleri’nde düzenlenecek programa tüm hemşehrilerimizi bekliyoruz" dedi.