Haberler

Ereğli Belediyesi  |

Haberler

Ereğli’de Vatandaş Anlatıyor Başkan Dinleyip Çözüyor

Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Oprukçu halka rağmen değil halk ile birlikte hareket eden belediyecilik anlayışının en güzel örneğini sergiliyor.

Hemşehrileri ile arasına hiç kimseyi koymadan onların sorun, istek ve takdirlerini bizzat dinleyen Başkan Oprukçu, her hafta Meclis toplantı salonunda hemşehrileriyle buluşuyor.

“MAZERETLER ARDINA SIĞINMADAN HİZMET ETMEYE DEVAM EDECEĞİZ”

Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Oprukçu hemşehrilerinin sorunlarına eğilmeye, istek, talep ve önerilerini dinlemeye devam ediyor. Tek tek herkesi dinleyen Başkan Oprukçu çözüm noktasında notlar alıyor ve gereken birimlere talimatlarını veriyor.

Konu ile ilgili değerlendirmede bulunan Başkan Oprukçu Kapılarının hemşehrilerine her zaman açık olduğunu ifade ederken “Bizim belediyecilik anlayışımızın öznesinde insan, yükleminde adalet vardır. Bizim belediyecilik anlayışımız mazeretleri reddeden şehrin en ücra köşesinde yaşayan vatandaşının dahi sorunlarından haberdar olan bir belediyecilik anlayışıdır. İşte bu bilinçle Ereğli’ye hizmet etmeye devam edeceğiz, onların sorunlarını dinlemeye, çözüm yollarını birlikte aramaya devam edeceğiz” dedi.