Haberler

Ereğli Belediyesi  |

Haberler

Çocukların İsteğine Başkan Oprukçu’dan Anında Yanıt

Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Oprukçu, Camikebir Mahallesi’nden gelen çocukları makamında ağırlayarak onların taleplerini dinledi.

Çocukların mahalleleri için istediklerine kayıtsız kalmayarak çalışma arkadaşlarına talimat veren Başkan Oprukçu, “Sizler Ereğli’mizin geleceğisiniz. Hukuki ve ahlaki her talebiniz baş tacı” dedi.

“CAMİBEKİR MAHALLESİ’NE PARK VE OYUN ALANI MÜJDESİ”

Camibekir Mahallesi sakini çocuklar mahalle muhtarları ve öğretmenleri ile birlikte Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Oprukçu’yu makamında ziyaret etti. Çocukları kapıda karşılayarak ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Oprukçu, çocukların mahalleleri için taleplerini dinledi ve en kısa zamanda yerine getirileceğini “Talebinizi not aldım, arkadaşlarımıza talimatı vereceğim mahallenize park alanı, oyun alanı ve jimnastik aletlerini en kısa zamanda yaptıracağız” dedi.

“HER YAŞTAKİ HEMŞEHRİMİZİN TALEBİ ÖNEMLİ”

Ereğli’de 7’den 77’ye her hemşerisinin huzurunu önemsediğini ifade eden Başkan Oprukçu, çocukların kendi mahallelerinin daha yaşanılır hale gelmesi noktasındaki haklı taleplerinin kendileri için bir vazife olduğunu belirterek Camikebir Mahallesi Abdurrahim İ.Ö. Okulu öğrencilerine, öğretmenlerine ve Mahalle Muhtarına teşekkür etti.