Haberler

Ereğli Belediyesi  |

Haberler

Başkan Oprukçu Özel Hemşehrileri İle Bir Arada

Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Oprukçu Toplum Ruh Sağlığı Merkezi ve Engelsiz Yarınlar Derneği’nin düzenlemiş olduğu kaynaştırma ve topluma kazandırma programına katıldı.

Yoğun temposu arasında hemşehrilerinin davetini kırmayarak kahvaltı programına katılan Başkan Oprukçu: “Özel vatandaşlarımızın topluma kazandırılmaları, sosyal hayatın olağan akışı içerisinde yer alması için çalışan Toplum Ruh Sağlığı Merkezi ve Engelsiz Yarınlar Derneği, kuruluş hizmeti sunma ötesinde insani bir sorumluluğu yerine getirmektedirler” dedi.

“BİR OLACAĞIZ, BİRLİKTE BAŞARACAĞIZ”

Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Oprukçu, Toplum Ruh Sağlığı Merkezi ve Engelsiz Yarınlar Derneği’nin düzenlemiş olduğu kaynaştırma ve topluma kazandırma programına katıldı. Programda konuşan Başkan Oprukçu: “Toplum Ruh Sağlığı Merkezi ve Engelsiz Yarınlar Derneğimizin her zaman emrindeyiz. Elimizden geldiğince onlara destek olmak bizim her şeyden önce insani vazifemizdir. Biz de bu noktada hizmetlerimizi gerçekleştireceğiz. Bu nazik kahvaltı programıyla özel vatandaşlarımızla bir araya gelmekten dolayı çok mutluyuz.  Davetleri için Toplum Ruh Sağlığı Merkezi ve Engelsiz Yarınlar Derneğimizin her ferdine teşekkür ediyorum” dedi.