Haberler

Ereğli Belediyesi  |

Haberler

Ereğli Belediyesi Denetimleri Arttırdı

Ereğli Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri Belediye Başkanı Hüseyin Oprukçu’nun talimatlarıyla Perşembe Semt Pazarı’nda vatandaşlar için huzurlu alışveriş ortamı sağlamak amacıyla denetimlerde bulundu.

Ramazan ayının gelişi ile birlikte iftar sofrası kurmak üzere Pazar alışverişlerini yoğunlaştıran vatandaşların kaliteli ve ekonomik alışveriş yapabilmesi noktasında Ereğli Belediyesi zabıta ekipleri Pazar esnafına telkinde bulundular.

“BİR FAZLA HİZMET İÇİN VAR GÜCÜMÜZLE ÇALIŞIYORUZ”

Huzur şehri Ereğli’yi inşa etmek adına var gücü ile çalışan Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Oprukçu’nun talimatları ile Ramazan ayı dolayısıyla alışverişin yoğunlaştığı pazarda denetimlerde bulunan Belediye zabıta ekipleri hem vatandaşları dinledi hem de esnafa telkinde bulundular. Konu ile ilgili değerlendirmelerini aktaran Başkan Oprukçu, “Mübarek Ramazan ayı içerisinde vatandaşlarımızın daha kaliteli ürünlere daha ekonomik şartlarda ulaşabilmesi için elimizden geldiğince çalışmalar yapacağız. En büyük amacımız vatandaşlarımızın şehrimizde huzur ortamında yaşamalarını sağlamaktır. Bu doğrultuda gereken çalışmaları yapacağız. Belediye olarak hemşehrilerimizin de istek ve taleplerini göz önünde bulundurarak bir fazla hizmet için canla başla çalışacağız. Denetimlerde bulunan Zabıta Müdürlüğü ekiplerimize teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi.