Haberler

Ereğli Belediyesi  |

Haberler

Oprukçu:”Birlikte Çalışıp Birlikte Başaracağız”

Karaman Ayrancılılar Derneği, Yüksek Öğrenimi Geliştirme Derneği Başkan ve Üyeleri, ERDAK(Ereğli Dağcılık Kulübü) üyeleri Belediye Başkanı Hüseyin Oprukçu’yu makamında ziyaret ederek destek ve tebriklerini ilettiler.

Ziyaretlerden duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Oprukçu: “Dernekler vatandaşlarımızla aramızda köprü vazifesi gören ve hizmet noktasında önemli destekler veren oluşumlardır. Tüm dernekleri önemsiyor ve değer veriyoruz” ifadelerini kullandı.

“DERNEKLERDEN BAŞKAN OPRUKÇU’YA DESTEK TAM GAZ DEVAM EDİYOR”

Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Oprukçu Karaman Ayrancılılar Derneği, Yüksek Öğrenimi Geliştirme Derneği Başkan ve Üyeleri, ERDAK(Ereğli Dağcılık Kulübü) üyelerini makamında ağırladı. Ziyaretlerden duyduğu memnuniyeti ifade eden Başkan Oprukçu, “Şehrimize ve vatandaşlarımızın yararına hizmet eden, hizmet ağını kuran her oluşum baş tacımızdır. Ereğli’nin onurlu geleceği için sizlerin destekleri ile var gücümüzle çalışacağız. Derneklerimiz, sivil toplum kuruluşlarımız vatandaşlarımızla aramızdaki köprülerimizden olacak. Ereğli için birlikte çalışacak, birlikte başaracağız” dedi.

Ereğlili hemşehrilerinin refah toplumunun bir parçası olmasını arzuladığını aktaran Başkan Oprukçu ziyaretleri için dernek temsilcilerine teşekkür ederken dernek temsilcileri de desteklerinin devam edeceğini ifade ettiler.