Haberler

Ereğli Belediyesi  |

Haberler

Ereğli Belediyesi’nden Kandil İkramı

Ereğli Belediyesi, Belediye Başkanı Hüseyin Oprukçu’nun talimatıyla Berat Kandili vesilesiyle Cuma Namazı sonrasında vatandaşlara kandil simidi ikram etti.

Kandiller toplumumuzun bayramıdır diyen Başkan Oprukçu: “Kandiller bayram havasında geçen birlik ve beraberliğimizi daha da pekiştirmenin yanında paylaşmayı, yoksulları gözetmeyi her zamankinden daha fazla yaptığımız özel günlerdir. Ramazan ayının müjdeleyicisi olan Berat Kandili’ni idrak etmenin huzur ve mutluluğunu tüm hemşehrilerimizle paylaşıyoruz” ifadelerini kullandı.

“HER DAİM HALKIMIZLA KUCAKLAŞACAĞIZ”

Oprukçu: “Belediyemizin kapıları hemşehrilerimize sonuna kadar açık ve her daim vatandaşlarımızla kucaklaşacağız. Böyle özel günlerde, gecelerde ikramlarımızla muhabbetlerimizi daha da pekiştireceğiz. Bu duygu ve düşüncelerle bir ve beraber olmaya en çok ihtiyaç duyduğumuz şu günlerde, bu önemli geceleri bir fırsat olarak görmek umuduyla tüm İslam aleminin ve hemşehrilerimizin Berat Kandilini kutlar, ülkemizde barış, huzur ve kardeşliğin daim olmasını Cenabı Allah’tan niyaz ederim” dedi.