Haberler

Ereğli Belediyesi  |

Haberler

Gazilerin Başkan Oprukçu’ya Güveni Tam

Türkiye Muharip Gaziler Derneği Konya Ereğli Şube Başkanı Mehmet Emin Özyurt ve Gaziler Belediye Başkanı Hüseyin Oprukçu’yu makamında ziyaret ederek tebrik etti ve başarılar dilediler.

Çanakkale Savaşı’nı tasvir eden bir fotoğraf tablosu hediye eden Dernek Üyeleri adına Dernek Başkanı Mehmet Emin Özyurt, “çelenkler solucu, geçicidir. Bizi en çok bu fotoğraf ifade ediyor, kıymetini bilenler için çok değerlidir. Bu manada bu tabloyu başkanımıza hediye ederek kendisini tebrik ediyor, hizmetlerinde başarı diliyoruz. Size güveniyoruz” dedi.

“BU FOTOĞRAFI ODAMIZIN EN GÜZEL YERİNE ASACAĞIZ”  

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Oprukçu: “Çok teşekkür ediyorum ziyaretinizle, hediyenizle ve dahi Belediye Başkanı seçmek suretiyle desteklerinizle bizleri onurlandırdınız. Bana güvenen hiçbir Ereğlili pişman olmayacak. Şahsıma hediye ettiğiniz bu anlam yüklü fotoğraf tablosunu da odamızın en güzel yerine asacağız” dedi.

“NE YAPSAK HAKKINIZI ÖDEYEMEYİZ”

Oprukçu: “Sizler bizim hassas noktamızsınız vatanımızın birliği ve dirliğinde gazilerimizin ve şehitlerimizin kahramanlıklarının yeri çok büyüktür. Ne yapsak hakkınızı ödeyemeyiz. Bu vesile ile ahrete irtihal eden tüm gazilerimize, şehitlerimize Allah(cc) hürmet ve minnetlerimi sunuyor, hayatta olan gazilerimize sağlıklı, uzun ömürler diliyorum. Bir kez daha bu nazik ziyaretiniz için sizlere çok teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.