Haberler

Ereğli Belediyesi  |

Haberler

Başkan Oprukçu’dan Hemşehrilerine Davet

Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Oprukçu, Ereğli Belediyesi tarafından düzenlenecek olan Ramazan etkinliklerine tüm hemşehrilerini davet etti.

İlahi sanatçısı Cahit Nazlı’nın Oğuz Ata Sosyal Tesislerinde Ereğlililerle buluşacağı etkinliğe hemşehrilerini davet eden Başkan Oprukçu, “Ramazan ayı boyunca düzenleyeceğimiz etkinliklerimizin ilkinde Ereğlili hemşehrilerimizle kucaklaşacak, hasreti dindireceğiz” dedi.

“TÜM HEMŞEHRİLERİMİZ DAVETLİDİR”

Ereğli Belediyesi mübarek Ramazan ayının ilk etkinliğinde ilahi sanatçısı Cahit Nazlı’yı Ereğlililerle buluşturuyor. Ereğli Belediyesi tarafından 07 Mayıs Salı günü saat 21.00’de Oğuz Ata Sosyal Tesisleri’nde düzenlenecek programa tüm hemşehrilerini davet eden Başkan Hüseyin Oprukçu, “Rahmet ve bereketi bol olan mübarek Ramazan ayını idrak etmenin mutluluğunu yaşamaktayız. Ramazan ayı, birlik ve beraberliğin daha da pekiştiği, dargınların barıştığı, paylaşmanın daha da arttığı, ihtiyaç sahiplerinin gözetildiği ve manevi hazzın doruklarda yaşandığı rahmet ayıdır. Ereğli’de çeşitli etkinliklerle Ramazan ayının coşkusunu hemşehrilerimizle birlikte yaşayacağız. Tüm hemşehrilerimizle kucaklaşacak, ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza ulaşarak bu mübarek ayda huzuru ve mutluluğu her zamankinden daha da fazla yaşatacağız. Bu anlamda 07 Mayıs Salı günü saat: 21.00’de Oğuz Ata Sosyal Tesislerimizde düzenleyeceğimiz İlahi Sanatçısı Cahit Nazlı Bey siz değerli hemşehrilerimizle buluşacak. Tüm hemşehrilerimizi programımıza bekliyoruz” dedi.