Haberler

Ereğli Belediyesi  |

Haberler

Başkan Özgüven’e Teşekkür Ziyaretleri Devam Ediyor

Ereğli Belediye Başkanı Özkan Özgüven’e teşekkür ziyaretleri devam ediyor. Halkın her kesimine dokunan hizmetleriyle takdir toplayan Başkan Özgüven teşekkür ziyaretleri kapsamında talepleri geri çevirmeyerek makamında ağırlıyor.

            Bu doğrultuda Ereğli Rehabilitasyon Merkezi Müdürü Nagihan Duru ve Sakinleri, Alevi Kültür Derneği Şube Başkanı Ali Helvacı ve Yönetimi destekler için teşekkür ziyaretleri gerçekleştirdiler.

            Ziyaretlerden duyduğu memnuniyeti dile getiren Özgüven: “Göreve geldiğimiz ilk günden bu yana Kamu Kurum ve Kuruluşlarımızla, STK’larımızla ve derneklerimizle her zaman istişare halinde olduk ve Belediye olarak her türlü desteği vermeye gayret gösterdik. Şehrimizin her noktasına ve halkımızın her kesimine hizmet ulaştırma noktasında canla başla çalıştık. Bu noktada olumlu dönüşleri ve samimi yaklaşımları için tüm hemşehrilerimize teşekkür ediyorum. Ereğli’mize hizmet amacıyla çıktığımız bu yolda yaptığımız hizmetlerin takdir görmesi bizleri daha da mutlu ediyor. Bu anlamda nazik ziyaretleri için Rehabilitasyon Merkezi Müdürümüz Nagihan Duru Hanımefendi ve Sakinlerine, Alevi Kültür Derneğimizin Şube Başkanı Ali Helvacı Bey ve Yönetimine teşekkür eder, başarılarının devamını dilerim” ifadelerini kullandı.