Haberler

Ereğli Belediyesi  |

Haberler

Bil Koleji’nden Özgüven’e Anlamlı Hediye

Bil Koleji Yönetimi eğitime verdiği desteklerden ve Çanakkale Gezileri için, Ulumeşe Muhtarı Ercan Akın ise mahallelerine yapılan hizmetler için Belediye Başkanı Özkan Özgüven’i makamında ziyaret ederek teşekkür ettiler.

Ziyarette Bil Koleji Yönetimi Çanakkale Şehitliği’nden getirdikleri toprağı Başkan Özgüven’e verdi, Ulumeşe Muhtarı Ercan Akın da plaket takdiminde bulundu.

Bil Koleji’nin hediyesiyle duygulanan Başkan Özgüven: “Çanakkale tarihimiz açısından çok önemli bir yere sahiptir. Her bir köşesinde Kurtuluş Savaşı’nda destansı bir zafere imza atan ecdadımızın ayak izlerinin bulunduğu bu nadide şehrimizi tüm hemşehrilerimizin görmesi için geziler düzenliyoruz. Bu kapsamda bu şehrimizi Belediyemiz aracılığıyla ziyaret eden Bil Koleji’mize anlamlı hediyeleri ve nazik ziyaretleri için teşekkür ediyorum. Bu vesileyle tüm şehitlerimizi de rahmetle ve minnetle anıyorum” dedi.

Muhtarlarımız her daim mesai arkadaşlarımız oldular diyen Özgüven: “87 Mahallemize eşit bir şekilde hizmet götürmek adına gece gündüz demeden çalıştık. Bu kapsamda muhtarlarımızla her zaman istişare halinde olarak hizmet götürdük ve muhtarlarımızı mesai arkadaşlarımız olarak gördük. Bu hizmetlerimizle takdir edilmek bizler için ayrı bir mutluluktur. Bu anlamda bizleri ziyaret etme nezaketini gösteren Ulumeşe Muhtarımız Ercan Akın’a teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.