Haberler

Ereğli Belediyesi  |

Haberler

Başkan Oprukçu Sıcak Asfalt Çalışmalarını İnceledi

Ereğli Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından Barbaros Mahallesi 110 Evler'de başlayan sıcak asfalt çalışmalarını yakından takip eden Belediye Başkanı Hüseyin Oprukçu sahada çalışmaları inceledi

BAŞKAN OPRUKÇU’DAN SICAK ASFALT SEFERBERLİĞİ

Şehirde asfalt ihtiyacı olan yerleri tespit eden ekipler vatandaşların taleplerini göz önünde bulundurdular. Tüm imkansızlıklara ve olumsuzluklara rağmen hizmetten ödün vermeyen Başkan Oprukçu'nun talimatları ile başlayan sıcak asfalt seferberliğinin takdir toplayacağı aşikar.

GÜNÜ KURTARAN DEĞİL KALICI HİZMETLER

Çalışmaları yakından takip eden ve sahada inceleyen Başkan Oprukçu: "Ereğli’mize hizmet mecburiyetimiz hatta mahkumiyetimiz olduğu bir tabloda birçok sorunla mücadele ediyoruz. Ancak hiçbir zaman bahanelerin ardına sığınmıyor bir fazla hizmet etmenin çabasını göstermeye devam ediyoruz. Sıcak asfalt çalışmalarımız da bunun göstergesi olacaktır, umuyorum ki hemşerilerimizin taleplerini de göz önünde bulundurarak belirlediğimiz yerlerimizde şehrimizin önemli bir sorununu ortadan kaldıracağız. COVİD-19 salgını nedeniyle kısa süre aksayan çalışmalarımıza uzun zamandır yapılmayan ve asfalt ihtiyacının en yoğun olduğu yerlerden biri olan Barbaros Mahallesi 110 Evler'de başladık. Hizmetlerimiz büyük bir özveri ve kararlılıkla devam edecek. Günü kurtaran değil kalıcı hizmetlerle, gelecek nesillerimizin huzurlu ve mutlu yaşayabilecekleri bir Ereğli bırakma arzusuyla çalışıyoruz" ifadelerini kullandı.