Haberler

Ereğli Belediyesi  |

Haberler

105 Yaşındaki Haticeana’dan Cumhurbaşkanı’na Teşekkür

En Büyük Arzsusu Cumhurbaşkanı’nı Görmek

Ereğli Belediyesi’nin Sosyal Belediyecilik kapsamında yürüttüğü Evde Bakım Hizmetleri devam ediyor. Çayhan Mahallesi’nde tek başına yaşayan 105 yaşındaki Haticeana Ural’ı ziyaret eden ekipler, evini dip bucak temizleyerek bütün ihtiyaçlarını giderdi.

Yapılan hizmeti görünce duygularını gizleyemeyen en büyük arzusunun Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı görmek olduğunu ve hizmetleri için teşekkür ettiğini belirten Haticeana Ural, Belediye Başkanı Özkan Özgüven ve ekiplerine de teşekkür ederek, hayır dualarında bulundu.

Onlar bizim için bir nimettir diyen Başkan Özgüven: “Yaşlılarımız bizim en kıymetlilerimizdir ve her ihtiyaçlarında yanlarında olmak bizlerin görevidir. Sosyal Belediyeciliğin gereği olan ayrıca insani bir görev olarak yerine getirdiğimiz evde bakım hizmetlerimize çok önem veriyor ve titizlikle hizmetlerimizi gerçekleştiriyoruz. Yardıma muhtaç her vatandaşımızın imdadına yetişmek, onların dertleriyle dertlenmek, dertlerine derman olmak bizim için en büyük mutluluk kaynağıdır. Bu anlamda evinde ziyaret ederek her türlü ihtiyacını giderdiğimiz 105 yaşındaki Haticeanamızın bir Allah(cc) razı olsun ifadesi her şeyden, her hizmetten daha değerlidir. En büyük arzusunun Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı görmek olduğunu ifade eden Haticeanamızın bu dileğinin kabul olmasını diliyorum. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın da işaret ettiği gibi bizim tek gayemiz gönüllere girmek, Ereğli’mizde Gönül Belediyeciliğini tüm hemşehrilerimize hissettirmektir” şeklinde konuştu.