Haberler

Ereğli Belediyesi  |

Haberler

Belediye’den Çocuklara C Vitamini Dopingi

Ereğli Belediyesi çocuklara sağlıklı bir yaşam için gerekli olan c vitamini bakımından zengin meyveler ikram ediyor. Okullarda dağıtılan meyveler veliler tarafından da takdir topluyor.

Çocuklarımız bizim en değerli varlığımız diyen Belediye Başkanı Özkan Özgüven: “Havaların soğumasıyla birlikte özellikle çocuklarımızın hastalıklardan korunmaları için c vitamine ihtiyacı vardır. Biz de Ereğli Belediyesi olarak en değerli varlığımız olan çocuklarımızın sağlığını düşünerek okullarımızda c vitamini deposu olan meyveleri ikram ediyoruz. Onlar bizim geleceğimiz, onların her anlamda iyiliklerini düşünmek bizlerin görevidir. İyi bir eğitim almalarını sağlayarak geleceğe umutla bakmalarında üzerimize düşen görevleri yapmalıyız. Bu şuurla Belediye olarak eğitime önemli katkılar sunduk ve sunmaya da devam ediyoruz. Bunun yanında da eğitimlerini aksamaması için sağlıklı olmaları önemlidir, bu noktada da elimizden gelen ne varsa yapmaya gayret gösteriyoruz” ifadelerini kullandı.

Özgüven: “Çocuklarımız nadide birer çiçektir. Bizler de onlar için bu dünyayı çiçek bahçesine dönüştürmeliyiz. Gelecek onların ve onlara yapılan her yatırım geleceğe atılan en büyük adımdır. Bu duygu ve düşüncelerle tüm çocuklarımızın gözlerinden öper, sağlıklı, huzurlu ve başarılı bir yaşam sürmelerini yüce Rabbimden niyaz ederim” dedi.