Haberler

Ereğli Belediyesi  |

Haberler

Zabıta, Belediye´mizin Eli, Ayağı, Gözü, Kulağı

        Ereğli Belediye Başkanı Özkan Özgüven Zabıta Müdürlüğü Ekipleriyle yemekte bir araya gelerek Zabıta Haftalarını tebrik etti. Ayrıca programda bulunan emekli zabıtalara da Özgüven hediyelerini takdim etti.

        Zabıta, kurumumuzun ve şehrimizin en temel yapı taşlarından birisidir diyen Başkan Özgüven: “Öncelikle davetimize icabet ederek bizlerle beraber oldukları için emekli zabıta abilerimize teşekkür ediyoruz. Göreve geldiğimiz ilk günde de belirtiğimiz gibi zabıta Belediyemizin eli, ayağı, gözü, kulağıdır. Zabıta Müdürlüğü ekiplerimiz 7/24 hemşehrilerimizin huzur ve güvenliği için çalışmaktadır. Belediyemizin hizmetlerimizin, kamu düzenin korunmasında ve vatandaşlarımızın huzuru noktasında önemli çalışmalar yapan Zabıta ekiplerimiz bu anlamda çok önemli bir görevi ifa ediyorlar. Bunun sorumluluğu ve bilincinde olmaları onları görevlerinde daha da başarılı kılacaktır. Şehrimizin ve ülkemizin dört bir yanında vatandaşlarımızın huzur ve güvenliği için fedakarca çalışan tüm Zabıta Müdürlüğü ekiplerimizin Zabıta Haftası’nı tebrik eder, görevlerinde başarılar dilerim” dedi.

        Zabıta ekipleriyle yemekte bir araya gelen Özgüven: “Önemli bir görev yapan Zabıta Müdürlüğü ekiplerimize vatandaşlarımızın da destek olması gerekmektedir. Bu noktada toplum huzurunu kaçıracak eylemlerde bulunmamaları çok önemlidir. Tüm hemşehrilerimize duyarlılıklarından dolayı teşekkür eder, huzurlu ve mutlu günler dilerim” ifadelerini kullandı.