Haberler

Ereğli Belediyesi  |

Haberler

Yenidoğan Bebeklere İlk Hediye Belediye’ den

Başkan Özgüven: “Allah(CC) Hayırlı Nesiller Yetişmesini Nasip Etsin İnşallah”

            Ereğli Belediyesi yenidoğan bebeklerin ailelerini hastanede ziyaret ederek çok amaçlı hoşgeldin bebek çantası hediye ediyor.

Hayata gözlerini yeni açan bebeklerin aileleri ilk ihtiyaçları olan malzemeleri hediye etmesinden dolayı başta Belediye Başkanı Özkan Özgüven olmak üzere tüm ekibine teşekkürlerini iletiyorlar.

Sosyal Belediyecilikte öncü olduklarını dile getiren Başkan Özgüven: “4,5 yılda şehrimize önemli hizmetler kazandırdık. Fiziki Belediyeciliğin yanı sıra sosyal ve kültürel belediyecilik kapsamında da kıymetli program ve projelere imza attık. Bu anlamda Hoşgeldin Bebek projesi doğrultusunda yenidoğan bebeklerimizin ailelerini hastanede ziyaret ediyor ve ilk zamanlarda ihtiyacı olan malzemeleri takdim ediyoruz. Geleceğimizin teminatı olan yavrularımızın hayata gözlerini açtığı günden bu yana yanında oluyor ve her zaman onlar için çalışmalar yapmaya gayret gösteriyoruz. Onlar için ne yapsak az. Bu duygu ve düşüncelerle bebeklerimize sağlıklı, mutlu ve uzun yıllar diler, ailelerine hayırlı bir evlat olmasını temenni ederim. Allah(cc) Hayırlı nesiller yetişmesini nasip etsin inşallah” dedi.