Haberler

Ereğli Belediyesi  |

Haberler

Akgöl Çalıştayı Yapıldı

Akgöl Sulak Alanlarının Zamansal Analizi ve AHP ile Yönetim Stratejilerinin Geliştirilmesi Çalıştayı Ereğli Belediyesi Meclis Salonu’nda gerçekleşti. Çalıştaya ilgili kurum yetkilileri, muhtarlar ve STK Temsilcileri yoğun ilgi gösterdi.

            Çalıştayın açılış konuşmasını yapan Başkan Özgüven: “Akgöl bizim için çok değerli olan kültürel zenginliğimizdir. Yeniden eski günlerine dönmesi bizi çok mutlu eder. Akgöl’ü canlandırmak için fedakarca çalışan Prof. Dr. Nebiye Musaoğlu Hanımefendi ve ekibine şehrim ve şahsım adına çok teşekkür ediyorum. Çalışmalarda Belediye olarak her türlü desteği vermeye gayret gösteriyoruz. Umarım bu çalışmalarda güzel sonuçlar ortaya çıkar ve Akgöl yeniden o görkemli zamanlarına geri döner. Bu vesileyle çalıştayda yer alan tüm katılımcılara teşekkür eder, hayırlı olmasını dilerim” dedi.

            Prof. Dr. Nebiye Musaoğlu: “Bu işe başladığımız günden bu yana bize her türlü desteği veren Belediye Başkanımız Özkan Özgüven Bey’e teşekkür ederim. Biz de bu projenin nihayete ermesi adına elimizden geleni yaparak Akgöl’ü yeniden canlandırmaya çalışacağız” dedi.