Haberler

Ereğli Belediyesi  |

Haberler

Şehrimizi Birlikte Yönetiyoruz

Orhaniye Muhtarı Abdulkadir Karaçağ ve mahalle sakinleri mahallelerine yapılan hizmetler için Ereğli Belediye Başkanı Özkan Özgüven’i makamında ziyaret ederek teşekkür etti.

Karaçağ: “Başkanımız şehrimize ve mahallemize önemli hizmetler yapıyor. Köklü çözümler üreterek sorunlarımızı çözüme kavuşturuyor. Hizmetlerinden dolayı Başkanımıza ve ekibine teşekkür ederim” dedi.    

Bu nazik ziyaretinden duyduğu mutluluğu dile getiren Başkan Özgüven: “Şehrimize hizmet etmek uğruna bu makamdayız ve bu makamın sorumluluğuyla İlçemizin her bir köşesine hizmet götürmek için yoğun mesai harcıyoruz. Kalıcı hizmetlerimizi ivedi yapmak için gece gündüz demeden canla başla çalışıyoruz. Bu çalışmalarımızda halkımızın bize destek olması bize ayrı bir güç katıyor. Halkımızın desteği ve katkılarıyla şehrimize önemli hizmetler kazandırmaya devam edeceğiz. Ayrıca yapılan önemli işlerin takdirle karşılanmasından dolayı da mutlu oluyoruz. Muhtarımıza ve mahalle sakinlerimize teşekkür ediyor, bir ve beraber olarak daha birçok hizmet yapacağımızı belirtmek istiyorum” dedi.

Ziyaretin sonunda Karaçağ, Başkan Özgüven’e plaket takdim etti.