Haberler

Ereğli Belediyesi  |

Haberler

Ereğli Belediyesi Selden Zarar Gören Vatandaşın Yardımına Koştu

Ereğli Belediyesi Kutören Mahallesi’nde meydana selden dolayı zarar gören vatandaşın yardımına koştu. Fosseptik basması sonucu evi ve eşyaları zarar gören Ercan Yuttaş adlı vatandaşın zarar gören eşyaları değiştirilerek evinin tadilatı yapıldı.

Allah Belediye Başkanımızdan razı olsun diyen Yurttaş: “Yaşamış olduğumuz sel olayı bize büyük zarar verdi fosseptik basması sonucu evimiz ve eşyalarımız zarar gördü ama sağ olsun Belediye Başkanımız bu duruma kayıtsız kalmadı ve imdadımıza yetişti.  Bize göstermiş oldukları ilgi ve yardım için Belediye Başkanımız Özkan Özgüven ve ekibine minnettar olduğumuzu belirtir, teşekkür ederiz.” dedi.

Her durumda vatandaşlarımızın yanında olmak bizim asli vazifemizdir diyen Başkan Özgüven: “Biz bu yola çıktığımızda şehrimize hizmet etmeyi, sorunlarını çözmeyi amaçlamanın yanında vatandaşlarımızın huzuru ve mutluluğu için çaba göstermeyi ilke edindik. Her ne olursa olsun vatandaşlarımızla bir ve beraberiz. Onları dertleriyle dertleniyor, dertlerine çare olmak için canla başla çalışıyoruz. Kutören Mahallemizde yaşadığımız sel olayında da ivedi olarak bölgeye intikal edip zararı en aza indirmek için yoğun çaba gösterdik. Şükürler olsun ki bunda da muvaffak olduk. O olayda fosseptik basması sonucu bir ailemizin evi ve eşyaları zarar gördü. Bu duruma da kayıtsız kalmayarak vatandaşlarımızın zararının ve tahribatlarının giderilmesi konusunda yardımda bulunduk. Allah (cc) şehrimizde ve ülkemizde bir daha böyle afetler yaşatmasın inşallah.” dedi.