Haberler

Ereğli Belediyesi  |

Haberler

Belkayalılardan Başkan Oprukçu’ya Teşekkür

Belkaya Muhtarı Mustafa Yardımcı ve beraberindeki mahalleliler Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Oprukçu’yu makamında ziyaret ederek mahallelerine yapılan hizmetlerden dolayı teşekkür ettiler

“MUHTARIMIZA VE MAHALLE SAKİNLERİMİZE TEŞEKKÜR EDERİM”

Belkaya Muhtarı Mustafa Yardımcı ve beraberindeki mahalleliler Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Oprukçu’yu makamında ziyaret ederek mahallelerine yapılan hizmetlerden dolayı teşekkür ettiler. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Oprukçu: “Hemşerilerimizin destekleriyle Ereğli’mize hizmet etme olanağına erişmenin mutluluğu ve gururu ile adam gibi hizmet etmeye devam ediyoruz. Huzur şehri Ereğli’yi inşa etme muradımızda hemşerilerimizin talepleri bizim için çok değerlidir. Bu doğrultuda hemşerilerimizin sorunlarına çözüm üretmek için canla başla çalışıyoruz. Bundan sonraki süreçte de aynı çizgi ve çaba ile çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Bu nazik ziyaretleri için Belkaya mahalle muhtarımıza ve mahalle sakinlerimize çok teşekkür ediyorum” dedi.

EN YAKINDAN EN UZAĞA KADAR HİZMET

Ereğli Belediyesi durmaksızın hizmetlerine devam ediyor. Başkan Oprukçu’nun talimatları doğrultusunda rutin hizmetlere aksatmadan devam eden ekipler büyük bir özveri ile çalışmalarını sürdürüyor. Rutin hizmetlerin yanı sıra yıllardır çözüme kavuşmayan sorunlara da tek tek çözüm üreterek vatandaşların takdirini kazanıyor. En yakından en uzağa kadar hizmet politikası ile hizmetin girmediği mahalle kalmıyor.