Haberler

Ereğli Belediyesi  |

Haberler

Ereğli Belediyesi’nden Bahar Hazırlığı

Ereğli Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri şehir geneli parklarda budama, çapa, temizlik ve ilaçlama çalışmaları gerçekleştiriyor.

EREĞLİ, YEŞİL EREĞLİ HÜVİYETİNİ TEKRAR KAZANACAK

Ereğli Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri şehir geneli parklarda budama, çapa, temizlik ve ilaçlama çalışmaları gerçekleştiriyor. Baharın yaklaşmasıyla birlikte ekipler çalışmalarını hızlandırdı. Şehir genelindeki parklarda, piknik alanlarında ve vatandaşların yoğun olarak kullandığı alanlarda çalışmalar büyük oranda tamamlandı. Özellikle yaz aylarında insanların yoğun olarak kullandığı parkların, piknik alanlarının daha temiz ve düzenli olmasına özen gösteriliyor. Yeşile gösterilen önem ve itina ile de Ereğli, Yeşil Ereğli hüviyetini tekrar kazanacak. Hayatın yoğunluğundan fırsat bularak parklarda, piknik alanlarında huzuru bulan vatandaşların memnuniyetinin her şeyden önemli olduğuna vurgu yapan Ereğli Belediye Başkan Hüseyin Oprukçu, ekiplerin çalışmalarını yakından takip ediyor.

HEMŞERİLERİNİN TAKDİRİNİ KAZANIYOR

Huzur şehri Ereğli’yi inşa etmek için Belediye Başkanı seçildiği ilk günden bu yana büyük bir özveri ile hizmetlerine devam eden ve birçok önemli projeyi hayata geçirmek için canla başla çalışan Başkan Oprukçu rutin hizmetlerin de aksatılmaması noktasında tüm imkanlarını seferber ediyor. Bu hizmetleri ile de hemşerilerinin takdirini kazanmaya devam ediyor. Tek gayesinin Ereğli’ye layık olduğu hizmetleri kazandırmak olduğunu ifade eden Başkan Oprukçu, geride kalan süreçte yaptığı hizmetlerle de gelecek için Ereğlililere hizmet dolu yıllar vadediyor.