Haberler

Ereğli Belediyesi  |

Haberler

Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Teşkilatı Ve Meclis Üyelerinden Başkan Oprukçu´ya Hayırlı Olsun Ziyareti

 

Geçtiğimiz Günlerde Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli Tarafından Parti rozeti takılan Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Oprukçu’ya MHP Ereğli İlçe Teşkilatı tarafından hayırlı olsun ziyaretinde bulunuldu.
Ziyarete Milliyetçi Hareket  Partisi ilçe Başkanı Musa Yılmaz ve yönetimi, meclis üyeleri katıldı. Yeniden Milliyetçi Hareket Partisine katılımından dolayı kendilerine hayırlı olsun ziyaretinde bulunduklarını söyleyen İlçe Başkanı Yılmaz, Sayın Genel Başkanımız Devlet Bahçeli Beyin takdirleri ile yeniden milliyetçi, ülkücü harekete katılımları bizleri hemşerilerimizi sevindirmiştir. Hiç şüphesiz artık Ereğli’ye kalıcı eserler bırakmak için Belediye Başkanımız Sayın Hüseyin Oprukçu ile el ele verip ne gerekiyorsa yapacağız. Cumhur İttifakı ruhuna uygun şekilde parti yönetimimiz, meclis üyelerimiz ile birlikte Sayın Başkanımızın yanındayız diyerek bir kez daha Milliyetçi Hareket Partisine katılımından dolayı teşekkür ederek çalışmaların başarılar diliyoruz dedi.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Hüseyin Oprukçu, biz zaten hiç bir zaman milliyetçi, ülkücü hareketten kopmamıştık, biz bağımsız aday olduğumuzda da dile getirdik; Cumhur İttifakına asla bir başkaldırımız olmamıştır, olamazda. Sadece Ereğli’ye bir fazla hizmet aşkıyla bağımsız aday olarak yola koyulduk ve Bağımsız Belediye Başkanı seçildik. Aradan geçen zaman içinde zor günler yaşadık ve hiçbir zaman yılmadık. Bundan sonrada geçmişte olduğu gibi İlçe Teşkilatımızla, Belediye Meclis Üyelerimizle birlikte huzur şehri Ereğli’yi hep beraber inşa edeceğiz. Cumhur İttifakı ruhuna uygun şekilde yol yürüyeceğiz. Bu süreçte bana her zaman destek olan değerli hemşerilerime de minnettarım.