Haberler

Ereğli Belediyesi  |

Haberler

Muhtarlardan Başkan Oprukçu’ya Ziyaret

“Birlikte çalışacak birlikte başaracağız”

Ereğli’de halka en yakın seçilmişler olarak görev ifa eden muhtarlar, Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Oprukçu’ya nezaket ziyaretinde bulunarak birlik beraberlik mesajı verdiler

“BAŞKANIMIZIN HER ZAMAN YANINDAYIZ”

Milliyetçi Hareket Partisi’ne geçişinin ardından bir yandan ziyaretlerini sürdüren Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Oprukçu, bir yandan da hayırlı olsun ziyaretlerini kabul ediyor. Ereğli’de halka en yakın seçilmişler olan muhtarları makamında ağırlayan Başkan Oprukçu’ya bundan önce olduğu gibi bundan sonraki dönemde de en yakın mesai arkadaşları olacaklarını belirten muhtarlar: “Milliyetçi Hareket Partisi’ne yeniden geçerek yuvasına dönen Başkanımızı tebrik ediyoruz. Birlik ve beraberlik içerisinde ülkemizin bu zor günlerinden çıkacak ve şehrimizi daha ileri taşıyacak hizmetleri Başkanımızla birlikte yapacağız. Bu vesile ile İdlib’te yaşanan hain saldırının acısını da paylaşmak istedik. İdlib’te şehit düşen askerlerimize Allah’tan rahmet ailelerine sabırlar diliyoruz” ifadelerini kullandılar.

“HER ZAMAN BAŞIMIZ DİK OLACAK”

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Oprukçu: “Yuvamıza dönmenin gururunu ve mutluluğunu yaşadığımız bu günlerde İdlib’te yaşanan hain saldırı ile kahrolduk. Şehitlerimizi minnetle ve hürmetle anıyoruz, ailelerinin acılarını paylaşıyoruz. Allah devletimize zeval vermesin, vatanımıza uzanacak her eli kıracak ve bu zor günleri hep birlikte aşacağız. Her zaman başımızı dik tutacak ve düşmanlara fırsat vermeyeceğiz. Muhtarlarımıza bu nazik ziyaretleri için teşekkür ediyorum. Onların da azim ve kararlılığı ile şehrimize hak ettiği hizmetleri kazandırmaya devam edeceğiz. Her daim desteklerini hissettiğimiz muhtarlarımızla bundan sonraki süreçte de el ele, omuz omuza olacağız” dedi.

Ziyaretin sonunda muhtarlar Başkan Oprukçu’ya Türk Bayrağı ve bir tablo hediye ettiler.