Haberler

Ereğli Belediyesi  |

Haberler

Başkan Oprukçu Belkaya’da Bir Ailenin Daha Yüzünü Güldürdü

Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Oprukçu Belkaya Mahallesi’nde depremden büyük ölçüde hasar gören binaların yapımını gerçekleştirecekleri sözünü vermişti. Bu doğrultuda geçtiğimiz hafta Anakız Öğer’in evini teslim ettikten sonra bu hafta da Filiz Öğüt’e evini teslim etti.

Evin anahtarını Başkan Oprukçu’dan alan Öğüt mutluluğunu dile getirerek: “Allah bin kere razı olsun Başkanım, teşekkür ederiz. İşiniz gücünüz rast gelsin inşallah” ifadelerini kullandı.

Kısa zamanda yapımı tamamlanan evin anahtarını teslim eden Başkan Oprukçu: “Belkaya’da bir evi daha hemşerimize teslim etmenin onurunu ve mutluluğunu yaşadık. Rabbim ağız tadıyla oturmayı nasip etsin, beterinden saklasın inşallah. Yer, gök duayla ayakta durur, bizim tek gayemiz hemşerilerimizin duasına mazhar olmak, bunun için de çok çalışmaya, hizmet etmeye devam edeceğiz. Çok büyük bir afet yaşadık, asrın felaketi. Şükürler olsun ki bu denli büyük bir felaketin yaralarını birlik ve beraberlik içerisinde sarıyoruz, sarmaya da devam edeceğiz. Allah bu aziz millete bir daha yaşatmasın inşallah” şeklinde konuştu.