Haberler

Ereğli Belediyesi  |

Haberler

Ereğli Belediyesi Sıcak Asfalt Çalışmalarına Hızlı Bir Giriş Yaptı


 

Sıcak asfalt çalışmalarına hızlı bir giriş yapan Ereğli Belediye geçtiğimiz haftasonu Gazi İlköğretim Okulu çevresinde yaptığı çalışmaların ardından Namık Kemal, Üçgöz, Dalmaz ve Mehmet Akif Mahallelerinde de sıcak asfalt çalışması gerçekleştirdi.

Tozlu, çamurlu yol bırakmama kararlılığını her fırsatta ortaya koyan Belediye Başkanı Hüseyin Oprukçu bu yıl da vakit kaybetmeden sıcak asfalt çalışmalarını başlattı.

“HÜSEYİN OPRUKÇU’NUN OLDUĞU YERDE HİZMET VARDIR”

Başkan Oprukçu: “Yol medeniyettir, bu nedenle şehrimizin cadde ve sokaklarını tozdan, çamurdan, çukurdan arındırmayı göreve geldiğimiz günden bu yana hedef edindik. Şükürler olsun ki geçen sürede rekor üstüne rekor kırarak asfalt çalışmalarımızı gerçekleştirdik. Bu yıl da Allah’ın izniyle önemli bir sıcak asfalt çalışmasını gerçekleştireceğiz. Üretken Belediyecilik kapsamında bir fazla hizmeti Ereğli’mize kazandırmak adına çalıştık, aynı kararlılıkla çalışmaya da devam ediyoruz. Hemşerilerimiz müsterih olsun Hüseyin Oprukçu’nun olduğu yerde hizmet vardır. Ereğli’mize layıkıyla hizmet etme çaba ve gayretini göstermeye devam edeceğiz” sözleriyle çalışmaları değerlendirdi.