Haberler

Ereğli Belediyesi  |

Haberler

Ereğli Belediyesi Takdir Toplamaya Devam Ediyor

Ereğli Belediyesi depremzede ailelerin yardımına koşmaya devam ediyor. Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü ekiplerince Ereğli’ye gelen depremzede ailelerin talepleri doğrultusunda ev temizliği hizmetini gerçekleştiriyorlar.

Bu kapsamda Mimar Sinan Mahallesi’nde evini depremzedelere tahsis eden bir vatandaş, “Ereğli Belediyesi’ne müracaat ettik sağ olsunlar bizi kırmadılar. Acılar paylaşıldıkça azalır, Ereğli Belediyesi’nin bu hizmetini çok takdir ediyor, çok teşekkür ediyorum” ifadeleriyle duygularını dile getirdi.

“DEPREMZEDE AİLELERİMİZ BİZİM BAŞIMIZIN TACIDIR”

Yaşadığımız deprem afetinin ardından Belediye Başkanı Hüseyin Oprukçu’nun talimatları doğrultusunda depremin yaralarını sarmak için hemen kolları sıvayan ve önemli hizmetler yapan Ereğli Belediyesi depremzede aileler için verdiği ev temizliği hizmeti ile de takdir toplamaya devam ediyor. Ereğli Belediyesi olarak üzerlerine düşen ne varsa yaptıklarını ifade eden Başkan Oprukçu: “Bu zor zamanların birlik ve beraberlik içerisinde üstesinden geleceğiz. Hep birlikte yaralarımızı saracağız, şehrimize gelen depremzede ailelerimiz bizim başımızın tacıdır, her türlü ihtiyaç ve taleplerinde yanlarındayız. Ereğli Belediyesi olarak depremzede ailelerimizin talepleri doğrultusunda her türlü ihtiyaçlarının yanında ev temizliğini gerçekleştiriyoruz. Rabbim milletimize bir daha böyle acılar yaşatmasın inşallah” ifadelerini kullandı.