Haberler

Ereğli Belediyesi  |

Haberler

Belediye’den Kesimhanelerde Dezenfekte

Ereğli Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri Kurban Bayramı dolayısıyla Kesimhanelerde dezenfekte çalışmaları gerçekleştirdi.

COVİD-19 tedbirleri kapsamında dezenfekte çalışmalarına devam eden ekipler, Kurban Bayramı’nın yaklaşmasıyla beraber hummalı bir çalışma yürütüyorlar. Bu kapsamda Ereğli Belediyesi steril ortamlarda hayvan kesimlerinin yapılabilmesi adına ve vatandaşların sağlığını açısından önem arz eden bir hizmete daha imza attı.

“HEMŞERİLERİMİZİN SAĞLIĞI İÇİN BÜYÜK BİR ÖZVERİ İLE ÇALIŞIYORUZ”

Ereğli Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri Kurban Bayramı dolayısıyla Kesimhanelerde dezenfekte çalışmaları gerçekleştirdi. Ereğli Belediyesi olarak salgınla mücadelede önlemleri eksiksiz yerine getirdiklerine dikkat çeken Belediye Başkanı Hüseyin Oprukçu: “Tüm dünyayı etkisi altına alan COVİD-19 salgını nedeniyle kültürümüzün alışık olduğu bazı durumlardan kaçınmak durumunda kaldık. Bu bizi ne kadar derinden etkilese de kendimiz, sevdiklerimiz ve hatta tüm milletimizin sağlığı açısından kurallara uyarak yaşamaya özen gösteriyoruz. Belediye olarak da bu noktada tüm çabamızı harcıyoruz. Hemşerilerimizin sağlığı açısından önemli olan noktalarda sürecin başından itibaren özenle ve büyük bir özveri ile dezenfekte çalışmalarımıza devam ediyoruz. Bu manada Kurban Bayramı’na yaklaştığımız bu günlerde şehrimizde bulunan Kesimhanelerimizi dezenfekte de ettik. Bu sayede hemşerilerimiz gönül rahatlığıyla kesimhanelerde kurban ibadetlerini gerçekleştirebilecek. Bundan önce olduğu gibi bundan sonra da salgınla mücadelemize devam edeceğiz. İnanıyorum ki en kısa zamanda bu zor zamanları atlatıp yeniden coşkuyla yaşayacağımız bayramlara ulaşacağız. Tüm hemşerilerimize mutlu, sağlıklı ve huzurlu bir bayram diliyorum” dedi.